REKRUTACJA 2017/18

Praca dla doświadczonego lektora języka angielskiego do prowadzenia zajęć w kameralnych grupach z osobami dorosłymi na poziomach A1-C1 oraz z indywidualnymi  klientami biznesowymi w Bydgoszczy.

Podstawowe informacje o pracy:

-zajęcia stacjonarne z dorosłymi oraz klientami biznesowymi w godzinach porannych oraz popołudniowych w siedzibie klienta na terenie Bydgoszczy,

-wymagane doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dorosłymi także z elementami języka biznesowego,

-niezbędne: wysoki poziom komunikatywności, chęć do pracy z ludźmi oraz umiejętności organizacyjne,

-dyspozycyjność w godzinach porannych 8-12  i/lub pn-czw 15:15-16:45

-doświadczenie w prowadzeniu zajęć Metodą Bezpośrednią oraz prawo jazdy bardzo mile widziane,

Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę dla odpowiedniego kandydata. Start zajęć grupowych- koniec września 2017, indywidualne od zaraz.

ZAPRASZAM do kontaktowania się przez e-mail (zakładka kontakt na stronie www.monikas.edu.pl)  przez fb szkoły, olx lub telefonicznie.

 

Monika’s nieustannie poszerza swój skład osobowy :)  W nowym roku szkolnym 2017/2018 serdecznie zapraszam do aplikowania wszystkie wykształcone osoby z wyobraźnią, biegle posługujące się językami obcymi oraz uwielbiające kontakt z ludźmi.

W naszej kameralnej szkole językowej  robimy to co lubimy najbardziej – czyli dzielimy się swoją pasją do języków obcych:  angielskiego i hiszpańskiego .

Mobilna – ponieważ wsiadamy w  białą ‘Cytrynkę’  lub autobus czy tramwaj i przyjeżdżamy gdziekolwiek trzeba. Chętnie dojeżdżamy do wszystkich uczniów zarówno indywidualnych jak i do grup, czy też ośrodków kultury i firm na terenie Bydgoszczy i okolic.

Szkoła – to duże słowo więc wspólnie  dokładamy starań by się kojarzyło wyłącznie miło. Jesteśmy tu nauczycielami z wykształcenia, ja  swoje doświadczenie zdobywałam w kraju i za granicą.  Uzyskałam dyplom magistra w moim ulubionym polskim mieście Gdańsku, a w późniejszym czasie moja mobilna natura zawiodła mnie na kilka lat do Irlandii gdzie w krainie limeryków czerpałam garściami z życia w otoczeniu „żywego języka”. Potem zrealizowałam swoje największe marzenie, by wyjechać do gorącej Hiszpanii i nauczyć się swobodnie porozumiewać językiem jej mieszkańców. Odrobina szczęścia przywiodła mnie do Miasta Trzech Kultur i średniowiecznych tłumaczy -Toledo. Przywiozłam stamtąd nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale również cenne doświadczenie i dyplom z Instytutu Cervantesa w Madrycie.

Językowa – ponieważ uczymy angielskiego i hiszpańskiego na różnych poziomach zaawansowania, z wykorzystaniem metod dopasowanych do potrzeb ucznia. Staramy się by na zajęciach równomiernie rozwijane były wszystkie sprawności językowe, a przy tym uczeń nie czuł, że się uczy :)

Serdecznie zapraszam!

Monika Kowalska-Wencel