Od 6 miesiąca do 6 lat

Monika’s dla najmłodszych

Dla najmłodszych Monika’s organizuje bardzo dynamiczne zajęcia ruchowo-muzyczne w języku angielskim ze śpiewaniem tradycyjnych piosenek popularnych wśród anglojęzycznych dzieci na całym świecie!

Będziemy używać instrumentów muzycznych, zabawek i oryginalnych pomocy dydaktycznych zgodnie z wielokrotnie nagradzanym programem Musical Babies oraz Musical English stworzonym przez panią Annę Rattenbury.

Wszystkie dzieci otrzymają płytę CD i książeczkę z tekstami piosenek do śpiewania w domu. Odpowiednio do wieku dzieci będą dostawały Karty Pracy oraz kolorowanki.

cdz male cdn male cdc małe

Zajęcia Musical Babies odbywają się w trzech grupach wiekowych:

• 6-12 m-cy (zajęcia trwają 30 minut)
  • 12-18 m-cy/2 lat (zajęcia trwają 40 minut + 20 minut wspólnej zabawy przy muzyce)
  • 2-3 latków (zajęcia 40 minut+20 minut zabawy)

Zajęcia dla niemowląt i dzieci do lat trzech odbywają się w tzw. grupach „otwartych”, czyli dladziewczynka dzieci wraz z rodzicami (opiekunami). Spotkania w tzw. grupach „zamkniętych” organizowane są dla dzieci w żłobkach państwowych, prywatnych, w klubach maluszka itp. O przydziale do odpowiednich grup decyduje nie tylko wiek, lecz także rozwój dziecka.

Więcej informacji na temat programu znajdą Państwo w zakładce Musical Babies

Zajęcia Musical English są kontynuacją programu Musical Babies dla dzieci powyżej 3 lat podzielone na 3 poziomy wiekowe. Mają one na celu przygotowanie dzieci do rozpoczęcia nauki w szkole w szóstym roku życia. Więcej informacji w zakładce Musical English

Aktualnie prowadzę nabór do grup przedpołudniowych w Domach Kultury na terenie Bydgoszczy (wkrótce dostępna będzie lista lokalizacji). Istnieje możliwość zorganizowania małych grup prywatnych lub zajęć indywidualnych w siedzibie Klienta.